Hakkımda

Bu tarz yazılara nereden başlanır pek bilmem daha doğrusu kendimi tanıtmayı beceremem fakat bu sayfanın artık boş kalmamasını istedim saçmalayarak da olsa biraz kendimden bahsetmemin zamanı geldi. 

En baştan başlayalım, ben Can Uzunyol 7 Haziran 2005 doğumluyum, o senelerde doğan insanlar bu dönemde yaşayan en şansız nesillerden biridir herhalde tüm dünya salgın, orman yangınları ve depremlerle boğuşuyor, tabii bu durum en çokda dışarda çokça gezip tozan yaşta olanları sıkıyor her ne kadar ben evden pek çıkmasam da genel olarak böyle -umarım bir gün bu olanları okurken gülerek okuyabilecek durumda oluruz. Ayrıca lise öğrencisiyim Mersin'de yaşıyorum. Blog dünyasında yeni değilim aslında daha öncede bir blogum olmuştu hatta onda baya iyi gidiyordum fakat ben çok çabuk bir şeylerden sıkılan bir insanım o sıralarda buralardan sıkıldım ve o blogumu sildim. Sonradan çok pişman oldum ama geri dönüşü olmadı tabii ben de sıfırdan tüm tecrübelerimle yeniden bir blog açtım ve şimdi buradayım.

Biraz kişisel şeylere gelecek olursak hobilerim pek yok fobi sayılırsa yanlış anlaşılmaktan ve üzerime iftira atılmasından çok korkarım. Blogumda insanlara yardımcı olduğumu görebilmeyi çok sever emeğimin karşılığını alamamaktan ise nefret ederim -sadece blog için demiyorum genel olarak.

Benden bu kadar sormak istediğiniz bir şey olursa iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.