İnternetten En Kolay Nasıl Para Kazanılır ?

İnternetten En Kolay Nasıl Para Kazanılır ?

Günümüz dünyasında para herkesin doğal olarak en büyük ihtiyaç kaynaklarından biri. Ben ise size bu kaynağı oturduğunuz yerden sadece link kısaltarak kazanabilirsiniz desem ne dersiniz peki :) Bu anlatacağım olay gerçekten emek verilirse güzel paraların kazanılabileceği bir şey. Olayın içinde herhangi bir katakulli vs. yok tamamen yasal. Yapacağımız işlemden bahsetmemiz gerekirse şöyle anlatayım. Basitçe Tr Link adını verdiğimiz sitemizden herhangi bir linki kısaltıyoruz ve bu linke tıklayan kişiler 5 saniye bekleyip reklamları geçtikten sonra bize para kazandırmış oluyor tıklama başına belirli miktarlar veriliyor bunların hepsini detaylıca anlatacağım şimdi.

Bu siteyi ben de yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok fazla uğraşmama rağmen hemen alttaki görselde yer alan miktarda bir para kazandım.

TrLink

Benim bu kazandığım miktar aslında çok küçük bir miktar çünkü bu işi yapan kişiler çok daha fazlasını kazanıyorlar. Sizin de bu miktarlarda nasıl kazanabileceğinizi şimdi tek tek en baştan anlatmaya başlıyorum.

Öncelikle buraya tıklayarak sitemize girip kayıt olalım. Kayıt olduktan sonra bizi hemen aşağıdaki gibi bir ekran karşılıyor.

TrLink


Şimdi öncelikle paylaşacağımız linki seçmemiz gerekiyor. Peki ne tür linkler daha çok tıklanır derseniz size kendi paylaştığım linklerden bahsedeyim; Ben dizipal denen dizi film sitesi sürekli kapandığı için onun yenilenen sitesinin yeni adresini Twitter üzerinden paylaşıyorum. Bunu da gün içerisinde 20-25 dakika da bir yeni tweet atarak yapıyorum. Bir diğer yöntem ise akşamları oynanan maçları izleyenlerin canlı yayına ulaşabileceği sitelerin linkini aynı şekilde twitter üzerinden paylaşıyorum. En çok aranan genelde selcuksports sitesi oluyor. Bu anlattıklarım dışında sizin de ben bunu paylaşsam insanlar arar tıklar dediğiniz şeyler var ise onları da kullanabilirsiniz. Benim bu bahsettiklerim sadece popüler olup aranan şeyler o yüzden tıklanıyorlar buna benzer şeyler siz de bulabilirsiniz.

Şimdi paylaşmak istediğimiz linki seçtiğinizi varsayarak anlatmaya devam ediyorum. Linkimizi kopyalayıp hemen alttaki resimde gözüken yere yapıştırıyoruz ve trafik kategorimizi seçiyoruz ve kısalt diyoruz. Trafik kategorisi paylaştığınız linkin neyle alakalı olduğunu belirtmeniz gereken yer oluyor. Ortaya çıkan linki kopyaladıktan sonra artık linki tıklatmanız para kazanmanız için yeterli olacaktır.
 
Tr Link

Üst resimde gördüğünüz CPM yazan kısımdan bahsetmek gerekirse, o sitenin size 1000 tıklama başına verdiği ücreti gösteriyor. Tıklama sayınıza göre düşüp artabilir fakat genelde aynıdır. Diyelim ki paranızı kazandınız ve şimdi parayı siteden çekmek istiyorsunuz hemen onu da anlatalım. Sitenin üst en sağ kısmında yer alan Diğer kısmına gelin ve bilgilerim kısmına girin ve açılan sayfada bilgilerinizi doldurun. Ardından tekrar sitenin üst kısmında yer alan Para Çek kısmına girin ve alt resimdeki gibi kırmızı kutu içinde yer alan para çek kısmına tıklayın ve işleminizi onaylayın.

Tr Link

Ödemenizi talep ettikten sonra genelde anında veya birkaç gün içinde ödemeniz yapılmış olacaktır. Herhangi bir sorun olursa sitenin destek kısmından yetkililere de ulaşabilirsiniz. Benim size anlatacaklarım bu kadardı eğer sormak istediğiniz aklınıza takılan bir şey varsa yorum bölümünde sizleri bekliyor olacağım.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski