Ücretsiz Ve Mobil Uyumlu 6 Blogger Teması

Ücretsiz Ve Mobil Uyumlu 6 Blogger Teması

Daha önceden yaptığım blogger temaları yazım bir çok kişinin işine yaramıştı bu sebeple yenisini yazmaya karar verdim. Bu temalar tamamen ücretsiz ve mobil uyumlular. Bir kaç tema dışında diğer temaların hepsi premium ayarında premium olmayanların da premium versiyonlarını ücretli olarak satıldıkları için bulamadım ama demolarına göz atarsanız belki hoşunuza gider ücretli versiyonunu satın almak istersiniz.

1. Clean

Clean Blogger Teması


2. Simple

Simple Blogger Teması


3. FlexBlog

FlexBlog Blogger Teması


4. MagPro

MagPro Blogger Teması


5. MagOne

MagOne Blogger Teması


6. Trends 

Trends Blogger Teması


Son zamanlarda çıkan blogger temaları çok kaliteli duruyorlar siz de farkettiniz mi bunu ? Örneğin 6. tema Trends çok kaliteli ve gelişmiş duruyor blogger'da ilk defa böyle bir tema gördüm ben. Blogger'ın gelişmesi beni gerçekten sevindiriyor. Umarım hoşunuza giden bir tema bulmuşsunuzdur. Eğer bu temalar arasında hoşunuza giden bir tema olmazsa buraya tıklayarak diğer tema yazıma ulaşabilirsiniz.

10 Yorumlar

 1. Trends benim de hoşuma gitti. Hayır, değiştirmeyeceğim. Israr etmeyin. :)

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten çok faydalı ve güzel bir paylaşım. Mobil uyumlu tema kullanmak çok gerekli fakat birçok blogger bunu bilmiyor veya önemsemiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim çok haklısınız bu konuda.

   Sil
 3. Benim bloguma bir tema tavsiye eder misiniz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sitenize uyacak en iyi temayı kendiniz daha iyi belirleyebilirsiniz fakat bana göre bu listeden 3 numaları tema siteniz için hoş olabilir :)

   Sil
Yorum Gönder
Daha yeni Daha eski